KONTAKTY

Kočárky Peg Pérego
Nemocniční 13
702 00 Moravská Ostrava
tel: +420 774 532 301
info@kocarkypeg-perego.cz
Po – Pá 9–17 hod., So 9-13 hod. (mimo svátky)

AKTUALITY

arr3Vánoční otevírací doba a inventura prodejnyVánoční otevírací doba a inventura prodejny 21.12.2017 - 22.12.2017 prodejna uzavřena z důvodu...


Akceptujeme Sphere karty!
Sphere card

Akceptujeme následující platební metody:

ANKETA

Jak se vám líbí tyto stránky?

Velice moc Velice moc 54% Ujdou Ujdou 28% Průměr Průměr 10% Vůbec Vůbec 8%

DOPRAVA A PLATBA
Jak nakupovat

DOPRAVA - kočárky, autosedačky

Doprava všech kočárků a autosedaček je po celé České republice a Slovenské republice zcela ZDARMA!

Zboží vám bude doručeno prostřednictvím přepravní společností IN TIME. Při odeslání zboží obdržíte e-mail s číslem balíku, abyste mohli sledovat  průběh trasy zásilky a předpokládaný čas doručení. Zásilky jsou z 99% doručovány následující pracovní den po odeslání zboží.

Platba:

Vaši objednávku můžete uhradit několika způsoby:

1) Hotově - při osobním odběru na naší kamenné prodejně v Ostravě

2) Dobírkou tzn. hotově při převzetí zboží kurýrní společností

3) Běžným převodem z účtu

- platba v Kč: 3640800309/0800 Česká spořitelna, a.s.

- platba v EUR: 2200491157/8330 Fio banka, a.s., IBAN CZ9220100000002200491157, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

4) ePlatbou tzn. po odeslání objednávky má kupující možnost využít internetové bankovnictví svojí banky a provést on line zadání bankovního příkazu. Pokud je zboží skladem, expedujeme ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti AGMO, a.s.

5) Platební kartou - přes platební bránu GOPAY.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.


DOPRAVA - náhradní díly, doplňky (samostatně - bez objednávky kočárku)

Dle volby zákazníka posíláme buď Českou poštou nebo IN TIME

Ceník dopravy:

Platba za zboží převodem na účet Platba za zboží dobírkou
PPL (ČR) 89 Kč 109 Kč
PPL (SR) 229 Kč 249 Kč
DPD 99 Kč 119 Kč
Česká pošta 109 Kč 129 Kč

 

 

 

 


PPL
Společnost PPL zajišťuje expresní přepravu balíků nejen po celém území České Republiky, ale i do zahraničí. Výhodou je aktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL – řidič Vás před doručením kontaktuje a je možné se domluvit na posunutí času vyzvednutí přesně dle Vašich potřeb. Na dobírku můžete zaplatit v hotovosti či platební kartou.

DPD
Oznámení o doručení zásilky Vám přijde den předem SMSkou či e-mailem. Pokud Vám termín doručení nevyhovuje, můžete jej jednoduše změnit odpověďí na SMS zprávu nebo e-mail. Na dobírku můžete zaplatit v hotovosti či platební kartou.

Česká pošta – Balík do ruky
Je klasický a nejvíce známý způsob doručení. Pracovník České pošty Vám doručí balík přímo ke dveřím Vašeho domu či bytu. Pokud Vás doma nezastihne, nechá ve schránce lísteček s výzvou a Vy si zásilku můžete vyzvednout v následujících dnech na poště. Garance doručení přímo do rukou adresáta je již následující pracovní den od podání zásilky.

Česká pošta – Balík na poštu
Tato služba Vám umožňuje zvolit si poštu, na které budete mít balík připravený k vyzvednutí. Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě a sami si rozhodujete, kdy a na které poště si balík vyzvednete. Prostřednictvím SMS nebo e-mailem obdržíte informaci, že balík již na poštu putuje a následně v okamžiku, kdy je na poštu uložen. Garance doručení je následující den po podání zásilky.
Pokud by Vám nevyhovovala zvolená pošta, můžete v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chcete balík vyzvednout, a to na stránkách: www.ceskaposta.cz/zmenadispozice